WE ARE JUST WORKING ON TRANSLATION OF THE TEXT BELOW. IT WILL BE AVAILABLE VERY SOON.

Firma Cynel Unipress od 1984 roku prowadzi działalność w zakresie produkcji wielordzeniowych i monolitycznych spoiw do lutowania miękkiego, oferując szeroki zakres gatunków stopów i topników. Opracowanie technologii wytwarzania tego typu spoiw zawdzięczamy specjalistom Zakładu Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk.

Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, które dzisiaj umożliwiają nam świadczenie usług na odpowiednim poziomie.

W dużym stopniu jest to również zasługą naszych Klientów, którzy wspólnie z nami poszukiwali rozwiązań pojawiających się problemów technologicznych.

To właśnie dzięki stale rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów Cynel Unipress jest dziś wiodącym producentem w branży, a nasze wysiłki i dążenie do stałego podwyższania jakości naszych produktów i usług zostały uhonorowane nadaniem Certyfikatu Systemu Jakości ISO 9002.

Będziemy zaszczyceni, mogąc dzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem oraz służyć Państwu pomocą w udoskonalaniu stosowanych w Państwa firmach technologiach produkcji wykorzystujących technikę lutowniczą.

Nasi specjaliści są do Państwa usług. Wszelkie pytania w tym zakresie prosimy kierować do Działu Marketingu naszej firmy.